Minimes Micka Jaggera sa tento týždeň zišli pri oslave svojich 75. narodenín a generácie mužov sa zdali byť v žoviálnom duchu ... teda, až na najmladšieho člena klanu.Dcéra frontmana skupiny Rolling Stones Georgia May zdieľala so Instagramom sladký obraz svojej rodiny, na ktorom je vidieť, ako Mickov najmladší syn, 19-mesačný Deveraux Octavian Basil Jagger, plače. Ostatní muži v okamihu sa smejú a usmievajú.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám, Dada! Milujeme ťa

Príspevok zdieľaný používateľom Georgia May Jagger (@georgiamayjagger) 26. júla 2018 o 17:16 PDT

„Všetko najlepšie k narodeninám, Dada! Máme vás radi, “napísala snap.Mickovi synovia majú vek od 32 rokov, v Jamesovom prípade až po Deverauxa, ktorý je v skutočnosti mladší ako Mickov veľký vnuk. Rocker má celkovo osem detí a päť žien.

Dave Benett / Getty Images

Rocker tiež zdieľal narodeninovú snímku so svojím vlastným účtom Instagram a zverejnil svoju fotografiu v prostredí, ktoré sa javilo ako v džungli.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Ďakujem za všetky priania k narodeninám, užívam si prestávku a dostal som nový klobúk Bush!

Príspevok zdieľaný používateľom Mick Jagger (@mickjagger) 26. júla 2018 o 11:00 PDT

„Ďakujem za všetky priania k narodeninám, užívam si prestávku a dostal som nový klobúk Bush !,“ popísal. Jeho 19-ročný syn Lucas však svojho drahého otca prevrátil a poznamenal: „To nevyzerá veľmi novo.“

Keď Mick privítal svoje najmladšie dieťa s 31-ročnou americkou baletkou Melanie Hamrick , jeho spoluhráč z kapely Rolling Stones Keith Richards sa nemohol ubrániť komentáru, čo tomu nasvedčuje Mick dostane vazektómiu .

„Je čas na ostreľovača - v takom veku nemôžete byť otcom,“ povedal pre Wall Street Journal. „Tie úbohé deti!“

Neskôr sa za komentáre ospravedlnil a tweetoval: „Hlboko ľutujem poznámky, ktoré som urobil o Mickovi vo WSJ a ktoré boli úplne v rozpore. Samozrejme som sa mu osobne ospravedlnil. ““