Mike Situácia „Sorrentino má 60 dní na to, aby sa dostal do väzenia na začatie osemmesačného pobytu za mrežami po odsúdení 5. októbra vo veci federálnych daňových únikov.

Matt Baron / REX / Shutterstock

Ale najskôr je sa ide oženiť so svojou srdcovkou , dlhoročná láska Lauren Pesce. Advokát hviezdy „Jersey Shore“ Henry Klingeman potvrdil, že pár, ktorý sa zasnúbil v apríli, sa plánuje oženiť začiatkom novembra.

Aká by to však bola svadba bez darčekov? Podľa TMZ , Situácia a jeho budúca nevesta vybrala do svojho registra kopu pekných vecí - a dúfajú, že si hostia za tie dobré veci prídu.Broadimage / REX / Shutterstock

„Sorrentinovci chcú mixér za 550 dolárov, odšťavovač 500 dolárov, holandská rúra 380 dolárov, súprava nožov 375 dolárov a lis na cestoviny 180 dolárov ...‘ pretože z toho lacného väzenského jedla bude unavený, kým bude opäť slobodným človekom, “píše TMZ a dodáva, že duo tiež dúfa, že získa tri sady príborov v hodnote 150 dolárov a špeciálny nástroj na prípravu avokáda.

Po mesiacoch spánku na väzenskom matraci s dekou so štandardným vydaním sa televízna hviezda reality televízie, ak hostia prejdú, sníva pod pokrývkou v hodnote 673 dolárov.

Pár je tiež veľmi do svojich podláh. Spoločnosť TMZ uvádza, že dúfajú, že dostanú koberec z ovčej kože vo výške 379 dolárov, robotický mop 300 dolárov a robotické vákuum 400 dolárov.

Kristina Bumphrey / StarPix / REX / Shutterstock

Mike a brat Marc boli obvinení zo sprisahania s cieľom spáchať podvod v roku 2014 potom, čo vláda tvrdila, že nezaplatili celú dlžnú federálnu daň z príjmu Situácia Príjmy vo výške 8,9 milióna dolárov od roku 2010 do roku 2012. Mike sa v januári 2018 uznal vinným z jedného daňového úniku a musel dohodnite sa, že zostanete triezvi - už dva roky bol čistý - aby získal povolenie súdu na natáčanie filmu „Jersey Shore: Family Vacation“ v Miami začiatkom tohto roka.

Okrem väzenia - jeho brat dostal 24 mesiacov po priznaní viny jednému počtu pomocníkov pri príprave podvodného daňového priznania - si Mike odsedí dva roky pod dohľadom. Musí tiež absolvovať 500 hodín verejnoprospešných prác a do 30 dní zaplatiť pokutu 10 000 dolárov. Reštitúciou už zaplatil 123 913 dolárov.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Sme veľmi radi, že to môžeme dať za seba. Ďakujem veľmi pekne za všetku lásku a podporu

Príspevok zdieľaný používateľom Mike „Situácia“ Sorrentino (@mikethesituation) 5. októbra 2018 o 17:18 PDT

Po jeho odsúdení - ktorého sa zúčastnili jeho podporujúci spoluhráči z „Jersey Shore“, ako aj Lauren - zverejnil Mike prezentáciu súdnych fotografií na Instagram , s titulkami: „Sme veľmi radi, že to môžeme dať za seba. Ďakujem veľmi pekne za všetku lásku a podporu. “