Miranda Lambert sa ocitla na centrum podvodného škandálu minulý týždeň, ktorý dal nový život minulým tvrdeniam o nevere.

Jej bývalý Jeff Allen, bývalý country spevák, ktorý je dnes holič, tvrdí, že ho Miranda podvádzala Blake Shelton .

Picture Perfect / REX / Shutterstock

Krátka rekapitulácia toho, ako sme sa sem dostali: 24. apríla uverejnili dva časopisy Us Weekly a In Touch správy obviňujúce Mirandu z hákovanie so ženatými Frontman diaľnice Troubadours Evan Felker predtým, ako Evan vo februári požiadal o rozvod so svojou manželkou Staci. Špekuluje sa, že Miranda stále randila s hudobníkom Andersonom Eastom, jej viac ako dvojročným priateľom.

O deň neskôr, Mirandin bývalý manžel, Blake Shelton , zapojil sa do tajomný tweet : 'Už som dlho chodil po hlavnej ceste .. skoro som to vzdal. Ale konečne tam hore niečo vidím na obzore !! Počkaj !! Mohlo by to byť?! Áno !! Je to karma !! ' napísal. Fanúšikovia okamžite špekulovali, že Blake bol volanie Mirandy von za to, že ho podviedol predtým, ako sa s ňou v júli 2015 rozviedol.

NINA PROMMER / EPA-EFE / REX / Shutterstock; Frazer Harrison / Getty Images pre dostavník

Deň nato, 26. apríla, sa Mirandin ex, Jeff, vydal na sociálne médiá, aby Blakea kritizoval. „Vieš, vždy som ti dal výhodu pochybností a označil som to za človeka. Ale musíš byť jeden arogantný SOB, aby si niečo také vyskočil, keď viem sakra dobre a dobre, podvádzal si manželka a Miranda ma podvádzali, keď ste vy dvaja začínali, “napísal Blakeovi v už zmazanom tweete, Nás týždenne hlásené.Jeff potom tweetol: „Držal som hubu 13 rokov. Prepáčte, jeho karma tweet ma zmiatol zle. To všetko je zbytočné. “

Miranda aj Blake už predtým priznali, že si navzájom padli po stretnutí na špeciálnej nahrávke duetov CMT z roku 2005, keď sa Blake oženil s prvou manželkou Kaynette Williamsovou.

Frederick M. Brown / Getty Images

Jeff ďalej vysvetlil svoj výbuch na Twitteri RadarOnline . 'Som si istý, že Miranda [Blake] zašpinila rovnako ako mňa, ale on na mňa nemyslel, keď ju podvádzal, takže neviem, prečo si myslí, že je to karma,' uviedol Jeff. Radar informoval, že Jeff a Miranda boli dokonca zasnúbení a že Miranda údajne vyhodila Jeffa telefonicky po troch rokoch vlády pred všetkými tými rokmi.

„Môj priateľ mi poslal Blakeov tweet a ja som si myslel, že je to arogantné a nepríjemné. Len som si pomyslel: 'Človeče, pokračuj a ži svoj život a rob si svoje veci.' Otvoril som pre neho predstavenia a poznal som ľudí v meste, ktorí ho poznali, a jednoducho som nikdy nič nepovedal. Ale jeho tweet ma len tak natrel, “dodal Jeff.

Pokračoval: „Nerobil som to, aby som sa držal Mirandy - nesnažím sa ju pustiť z háku, pretože to trvá dve.“