Po všetkých tých rokoch stále krásna.V roku 2007 bola Thylane Blondeau nazvaná 'Najkrajším dievčaťom sveta' množstvom médií po tom, čo sa šíril obrázok vtedy 6-ročného dievčaťa.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Thylane 🦋 (@thylaneblondeau)

Teraz, keď má 20 rokov, je Thylane rovnako ohromujúca, ako sa očakávalo.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Thylane 🦋 (@thylaneblondeau)Francúzska modelka nedávno predviedla svoju fit postavu v modrých bikinách na plážové fotenie s ETAM. Je to jedno z prvých oficiálnych modelových fotení Thylane od odhalenia koncom roka 2021, že podstúpila viacero operácií cysty na vaječníkoch. Pred prvou operáciou jej v žalúdku „explodovala cysta na vaječníku,“ povedala.

je wendy william chlap

„Z tejto skúsenosti som sa naučila, že keď vás bolí telo, nenechajte ho skĺznuť a postarajte sa o to, musíte navštíviť rôznych lekárov, kým niektorí z nich nenájdu problém a nevyliečia ho,“ povedala v októbri 2021. na Instagrame. 'Akákoľvek bolesť, dokonca aj tí malí, môžu skrývať niečo oveľa dôležitejšie.'

Domine Jerome/ABACA/Shutterstock

Je zrejmé, že Thylane – dcéra francúzskeho futbalistu Patricka Blondeaua a herečky a módnej návrhárky Veroniky Loubry – sa cíti lepšie, o čom svedčia jej úžasné zábery na Instagrame.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Thylane 🦋 (@thylaneblondeau)

Thylane, ktorá sa dvakrát dostala na prvé miesto každoročného zoznamu „100 najkrajších tvárí roka“ TC Candlera, začala s modelingom vo veku 4 rokov, keď kráčala po dráhe pre Jeana Paula Gaultiera. Len ako 10-ročná pózovala pre Vogue Paris.

Keď si Thylane ako 17-ročná odniesla domov cenu TC Candlera, pridala sa na Instagram.

„Sama tomu nemôžem uveriť,“ povedala svojim 5,8 miliónom sledovateľov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom Etam (@etam)

Táto kráska krásne starne.