Bol to rok vzostupov a pádov hviezd hviezdy „The Orville“ Adrianne Palicki a Scotta Grimesa, ale zdá sa, že dvojica pracuje na tom, aby rok 2019 skončil vysoko.Matt Sayles / Invision / AP / REX / Shutterstock

TMZ uvádza, že v polovici novembra kameru Adrianne z piatkových večerných svetiel Adrianne, ktorá hrá veliteľku Kelly Grayson vo filme „The Orville“ od spoločnosti FOX, ktorý sa v sezóne 2020 vráti na Hulu v roku 2020, požiadal súd, aby zastavil jej rozvod s Scott, ktorý stvárňuje poručíka Gordona Malloya v šou Setha MacFarlana. Sudca vyhovel jej žiadosti o prepustenie v ten istý deň, uvádza TMZ.

V januári Adrienne prešla na Twitter a oznámila, že ona a hlasový herec „American Dad“ a „ER“ kamenec boli zasnúbení po necelom roku randenia. „Som šťastná, že s tebou strávim život @ScottGrimes #ido #iloveyou,“ podčiarkla fotka z ktorých spolu predviedli svoj zásnubný prsteň.

Dvojica v máji potichu zviazala uzol - išlo o tretie Scottovo manželstvo a prvé Adrienne. Ale len o dva mesiace neskôr v júli „agenti S.H.I.E.L.D.“ herečka podala žiadosť o rozvod .TMZ uvádza, že tí dvaja, ktorí sa počas dňa zbavili snubných prsteňov Comic Con v San Diegu na konci júla, keď sa spolu objavili na paneli, mali začiatkom októbra opäť prstene na newyorskom komikse, čo naznačovalo zmierenie.

katharine mcphee a david foster