Podľa jedného z jeho spoluhráčov Ozzy Osbourne raz uprostred drogového flámu potrel steny hotelovej izby krvou rozštvrteného žraloka.Tony Iommi vo svojich memoároch „Iron Man: My Journey through Heaven and Hell with Black Sabbath“ pripomenul niekoľko nepredstaviteľných momentov na turné s „Prince of Darkness“.

Ken McKay/Shutterstock

'S drogami sa vždy nudíte, takže musíte niečo urobiť jeden druhému. Ako keď Ozzy vytiahne cez okno žraloka, rozkúskuje ho a namočí našu izbu do krvi,' povedal Tony. Denná hviezda.

Tony, ktorý bol spoluzakladateľom Black Sabbath, nezachádzal do detailov, ale povedal, že Ozzy sa raz spýtal aj bubeníka Black Sabbath Billa Warda, či by ho mohol „zapáliť“ počas ďalšieho momentu, keď sa škrabal na hlave. Ten moment však bol skôr žart, povedal Tony.

Ozzy si spomenul na konverzáciu a údajne sa spýtal: 'Bill, môžem ťa zapáliť?' Bill zavtipkoval: 'Zaneprázdnený, takže ešte nie.' O niečo neskôr Bill vyhlásil: 'Už idem domov, takže ak chceš, môžeš ma podpáliť.'Shutterstock

Ozzy veľmi otvorene hovoril o svojej drogovej a alkoholovej závislosti, pretože raz odhadol, že bol 10-krát na rehabilitácii. Údajne je triezvy od roku 2013, rozhodnutie prišlo po tom, čo zrejme užil halucinogénne látky a dostal sa do sporu s koňom.

'Zvykol som prehĺtať hrste tabliet naraz. Koniec nastal, keď sme sa vrátili do Anglicka. Vzal som si 10 tabliet kyseliny a potom som išiel na prechádzku do poľa. Nakoniec som tam stál a rozprával sa s týmto koňom asi hodinu,“ povedal pre The Daily Star. 'Nakoniec sa kôň otočil a povedal mi, aby som vypadol. To bolo pre mňa.'