Paris Hilton si myslí, že našla svojho rytiera v lesklej zbroji.

bol phaedra vyhodeny z gazdin

Dedička v pondelok predvádzala svoj románik s priateľom Carterom Reumom na Instagrame, čím naznačila, že je „zamilovaná“ počas malebnej návštevy newyorského vinohradu.

Broadimage / Shutterstock

Počas zdieľania obrazu so svojím predstaviteľom, ktorý trval viac ako rok na vinici Wölffer Estate Vineyard v Paríži (39), napísala: „Si moja rozprávka a splnený sen. „

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Si moja rozprávka a splnený sen.

Príspevok zdieľaný používateľom Paris Hilton (@parishilton) 22. júna 2020 o 15:04 PDTBlonďavá kráska neskôr zdieľala video, na ktorom s radosťou behá a preskakuje cez ohromujúci statok. Video označila titulkami s hashtagmi „in love“ a „happy AF“.

Magazín People uviedol, že pobyt nasiaknutý vínom si pripomínal ročné výročie páru. Hoci ich oficiálne výročie bolo v apríli, kvôli pandémii koronavírusmi odložili svoju oslavnú cestu na koniec júna, informoval mag.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

#Mood #inLove & #HappyAF

Príspevok zdieľaný používateľom Paris Hilton (@parishilton) 22. júna 2020 o 18:23 PDT

Paris a Carter, autorka a podnikateľka, boli prvýkrát prepojení niekoľko mesiacov po nej odvolala svoje zásnuby s hercom Chrisom Zylkom „Zvyšky“ .

Začiatkom tohto roka Paríž uviedol, že odvolanie zásnub v roku 2018 bolo „najlepšie rozhodnutie“, aké kedy urobila a dodáva, že jej partner musí byť „dokonalý“. Ak to naznačuje Instagram, tým mužom je Carter.

Michele Eve Sandberg / Rolling Stone / Shutterstock

Po zdieľaní jej vína zameraného na víno s Carterovou (39) ich veľa fanúšikov prirovnalo k princovi a princeznej z Disney. Paris zdieľala niekoľko fanúšikovských videí so svojím príbehom na Instagrame, v ktorom sa s Carterovou porovnávajú s princom Phillipom a princeznou Aurorou zo seriálu Sleeping Beauty.

Aj keď svoje city k Carterovej nemaskovala, zdá sa, že si Paríž zamilovala aj víno.

Keď zverejňovala ďalší obrázok z vinárstva - tento, ktorý napíňa víno medzi vinicami -, Paris povedala: „Krásny deň na vinici. Inšpirovaný vytvorením mojej vlastnej Rosé. “

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Krásny deň na vinici. Inšpirované vytvorením môjho vlastného Rosé # ParisPinkRosé to miluje

Príspevok zdieľaný používateľom Paris Hilton (@parishilton) 22. júna 2020 o 21:24 PDT

Neskôr povedala, že bude robiť „Paris Pink Rosé“.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Je čas urobiť nejaké # ParisPinkRosé #Sliving ️

Príspevok zdieľaný používateľom Paris Hilton (@parishilton) 22. júna 2020 o 23:06 PDT

Počas celej návštevy Paris pokračovala v nahrávaní série obrázkov s podrobnými informáciami o zábavnom výlete páru a dokonca ukázala, ako podpísala jeden z vinných sudov na vinici.

„Vaše víno je horké!“ napísala. 'Ľúbim ťa! # prežívanie. '

Poďme pozdvihnúť pohár milovanej dvojici.