Rozchod Jacka Osbourna a Lisy Stellyovej nie je taký priateľský, ako tvrdili predtým.Nová správa tvrdí, že Jack bol násilný s Lisiným novým priateľom menej ako tri mesiace po nej podala žiadosť o rozvod nasledujúcich päť a pol roka manželstva.

vývojár gary anderson flip alebo flop
REX / Shutterstock

Podľa TMZ , 30. júla sa 32-ročný Jack objavil v dome, ktorý predtým spolu s 31-ročnou Lisou zdieľali, pretože sa s ňou chcel porozprávať.

Ale veci nabrali temný spád, informujú zdroje vymáhania práva TMZ, keď sa Lisin nový priateľ - podľa ktorého TMZ označuje herec-model Michael G. Gabel - ukázal sa „a pokúsil sa zasiahnuť,“ vysvetľuje TMZ.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Vraciam sa späť do Cali. Vďaka za biele Vianoce, St. Louis, ale som svieža z teplého oblečenia ... Foto: @wes_klainPríspevok zdieľaný používateľom Michael G. Gabel (@michaelggabel) 30. decembra 2017 o 14:46 PST

„Medzi chlapmi sa veci stupňovali a Jack sa odtiahol a udrel [priateľa] do hlavy predtým, ako odišiel z domu. Boli privolaní policajti a bola vykonaná správa o batérii, “píše TMZ.

Dôvod, prečo bol Jack taký rozrušený, zdroje blízke situácii hovoria TMZ, je ten, že si myslel, že on a Lisa boli na dobrej ceste, aby napravili svoj vzťah a stali sa opäť rodinou. Bývalý pár má tri dcéry: Pearl (6), Andy (3) a Minnie, ktorá sa narodila vo februári len tri mesiace pred náhlym rozchodom Jacka a Lisy.

Keď Lisin priateľ prišiel do domu, vysvetľuje TMZ, prekvapilo to Jacka, o ktorom TMZ tvrdí, že sa „zaviazal napraviť svoju situáciu s Lisou“.

Úrady však nebudú podávať žiadne obvinenia, pretože zdroje hovoria TMZ, že Michael nechce vznášať obvinenia a Jack s policajtmi nespolupracoval.

Blake Shelton podvádzala Mirandu
Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Vďaka týmto trom stojí za to. #mygirls # dcéry

Príspevok zdieľaný používateľom Jack Osbourne (@jackosbourne) 12. mája 2018 o 0:52 PDT

Po ich rozchode v máji zverejnili Jack a Lisa, ktorí sú zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti na pečenie dekorácií Fancy Sprinkles, spoločné vyhlásenie na sociálnych sieťach, ktoré odhaľuje, že sa obaja zaviazali k priateľskému rozchodu.

„Takže správa o našom rozchode bola pre všetkých pravdepodobne trochu šokom. Ale chceme iba vyčistiť vzduch a podeliť sa s vami o to, čo sa deje. Takže v prvom rade sa absolútne stále ľúbime. Naša rodina je najdôležitejšou vecou v našom živote a my sme mnoho rokov skúšali všetko, čo sme mohli, aby to fungovalo. Najlepšie pre našu rodinu je teraz to, že sa láskyplne rozchádzame a zostávame najlepšími priateľmi, ktorí sa zaviazali k spoločnému vychovávaniu našich detí, “napísali. „Mali sme 7 krásnych rokov, keď sme tvorili pár, naplnených najúžasnejšími okamihmi a za to im budeme navzájom večne vďační. Máme tiež 3 úžasné deti, ktoré si vážime viac ako čokoľvek. Sme sklamaní, ale sme si istí, že budeme naďalej rozvíjať naše vzťahy ako spolurodičov a najlepších priateľov. “

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Toto dievča je tu dokonalosť. 20 libier čistého milovaného #minnieandme # 5mesačného predaja

Príspevok zdieľaný používateľom Lisa Stelly (@lisastelly) 11. júla 2018 o 0:30 PDT

V Máji, V kontakte Časopis tvrdil, že Jack podvádzal Lisu s Kayti Edwardsovou, vnučkou hviezdy filmu „The Sound of Music“ Julie Andrews, ktorá údajne kedysi chodila s Kid Rockom. Spoločnosť Touch zverejnila v apríli fotografiu Kaytiho a Jacka v hoteli Courtyard by Marriott v Los Angeles.

jeannie mai pred a po

Len pár dní po tom, čo sa rozviedli správy o rozvode, a TMZ kameraman zachytil Jacka a Lisu so svojimi deťmi v Studio City v Kalifornii. „Sme v tom spolu na dlhú trať, aby sme to čo najlepšie zvládli. Bolo dobre. Práve vyťahujeme stránku z knihy Chrisa Martina a Gwyneth Paltrowovej, “vysvetlil Jack a zmienil sa o famózne priateľskom, zrelom„ vedomom odpojení “druhého bývalého páru pred niekoľkými rokmi.

V júni to povedala hviezda filmu „Ozzy & Jack's World Detour“ Nás týždenne že spolu s Lisou vymýšľali, ako sa pohnúť vpred. „Prepravujeme sa spolu a je to ono,“ povedal.