Reese Witherspoon vyučuje lekciu láskavosti.Gregg DeGuire / Getty Images pre Turnera

Herečka daruje učiteľom po celej krajine 250 šiat zo svojej módnej značky Draper James ako poďakovanie za ich prácu počas pandémie koronavírusu.

„Spôsob, akým sa ľudia navzájom skutočne prejavujú, ma tak povzbudil,“ povedala Reese. „Počas karantény učitelia vysielajú lekcie zo svojich domovov a priebežne zisťujú nové technológie a platformy na diaľkové vzdelávanie, a to všetko pri ďalšom vzdelávaní a spojení s našimi deťmi. Advokácia pre deti nie je ľahká úloha, a preto som chcel teraz učiteľom ukázať trochu lásky navyše. ““

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Vážení učitelia: Chceme vám poďakovať. Počas karantény vás vidíme usilovnejšie ako kedykoľvek predtým vzdelávať naše deti. Ako prejav vďaky by chcel Draper James dať učiteľom šaty zadarmo. Ak chcete podať žiadosť, vyplňte formulár na linku v biografii do tejto nedele, 5. apríla, 23:59 ET. (Ponuka platí do vyčerpania zásob - výhercovia budú informovaní v utorok 7. apríla.) ️ x Tím Draper James Poznáte učiteľa, ktorý si zaslúži vyzdvihnutie? Preposlať tento príspevok alebo označiť svojho obľúbeného pedagóga v komentároch. #DJLovesTeachers

Príspevok zdieľaný používateľom Draper James (@draperjames) 2. apríla 2020 o 6:00 PDTHviezda filmu „Veľké malé klamstvá“ začala svoju značku v roku 2015 a má štyri kamenné obchody vrátane vlajkovej lode v Nashville.

Instagram autorky Draper James naznačuje, že učitelia môžu vstúpiť do súťaže a vyhrať jedno z vyhľadávaných šiat prostredníctvom formulára Google. Reese a Draper James prijímajú príspevky do 5. apríla. Víťazní učitelia budú vyhlásení 7. apríla.

Stránka Six poznamenáva, že oprávnení učitelia, ktorí sa prihlásia, dostanú tiež promo kódy na zľavy 25 percent. Značka medzitým ponúkne pedagógom 5. mája zľavu 25 percent na počesť Dňa uznania učiteľov.