Rehabilitačné zariadenie Scott Disick skontrolovaný minulý týždeň hovorí, že je „chorý“ po tom, čo sa do tlače dostala fotografia reality TV z vnútra zariadenia.

Larry Marano / Shutterstock

Scottov tím je presvedčený, že ide o rozsiahle porušenie ochrany súkromia a mohlo by viesť k trestnému vyšetrovaniu.

„Ochrana osobných a dôverných informácií našich klientov je pre nás nanajvýš dôležitá,“ uviedol Noah Nordheimer, prezident a výkonný riaditeľ spoločnosti All Points North Lodge v Edwards v štáte Colorado. TMZ a dodáva, že v súlade so zásadami zariadenia je nevyzradenie totožnosti minulých ani súčasných hostí.

Scott sa údajne domnieva, že fotografiu urobil zamestnanec, nie kolega pacient. Noah povedal spoločnosti TMZ, že podnikne právne kroky proti zamestnancovi, ak „akékoľvek informácie týkajúce sa ktoréhokoľvek klienta boli niekedy získané zo zariadení APN a poskytnuté do médií“.

Zariadenie, pokračoval Noah, „je choré z akejkoľvek publikácie, ktorá by referovala o životných bojoch jednotlivca bez ich súhlasu“.Chelsea Lauren / WWD / Shutterstock

4. mája informoval denník Daily Mail, že hviezda filmu „Keeping Up With The Kardashians“ sa 28. apríla prihlásila do rituálneho rehabilitačného centra s cieľom riešiť problémy s kokaínom a alkoholom. Médiá tiež zdieľali fotografiu Scotta z vnútra zariadenia, ktorý sa pravdepodobne nasnímal pri prvej registrácii. Krátko po zverejnení správy sa Scott odhlásil z All Points North a jeho právnik rázne poprel, že by Zakladateľka bez talentu bol tam pre problémy so zneužívaním kokaínu a alkoholu.

„V snahe konečne sa vyrovnať a vyrovnať sa s bolesťou, ktorú Scott dlhé roky potichu trpel kvôli náhlej smrti svojej matky, po ktorej nasledovala smrť jeho otca o 3 mesiace neskôr, sa Scott rozhodol skontrolovať seba samého minulý týždeň do rehabilitačného zariadenia, aby pracoval na svojich traumách z minulosti, “uviedol jeho právnik.

TMZ povedala Scott, ktorý už bol dovnútra a von a niekoľkokrát rehabilitovať , má v úmysle podať žalobu pre porušenie ochrany súkromia.