Phaedra Parks, manžel Apolla Nida Getty Images Severná Amerika Deti z parku Phaedra FayesVision / WENN.com apollo-nida Getty Images Severná Amerika Phaedra Parks NYFW Derrick Salters / WENN.com Obsadenie RHOA Invision / AP Phaedra Parks Rex USA Phaedras Parks RHOA Reklamné Phaedra Parks Invision / AP zdieľam Tweet Pripnúť Email

„Skutočné manželky z Atlanty“ sú ohniskom drámy, ale práve to, čo sa deje mimo plátna, sa teraz dostáva do popredných správ.

Sudca vylúčil rozsudky Phaedra Parks a Apollo Nida za rozvod TMZ .

43-ročný Phaedra podal žiadosť o rozvod ešte v roku 2014 mesiac po tom, čo 38-ročný Apollo dostal osemročný trest odňatia slobody za svoju úlohu v podvodnom systéme požičiavania automobilov. V novembri 2016 tvrdila, že bola dokončená.

Podľa všetkého bol rozvod štandardne povolený vlani v júli, pretože Apollo nereagoval na žiadosť Phaedra. V decembri 2016 to však napadol z dôvodu, že mu nikdy nebolo doručené alebo že nemal šancu odpovedať. On podal vlastný návrh na rozvod 1. decembra.

Sudca sa teraz postavil na stranu Apolla s tým, že ho znepokojuje skutočnosť, že Phaedra vo svojich pôvodných papieroch zámerne nesprávne napísala priezvisko Apolla ako „Nita“ a že bolo naznačené, že Apollo sa zúčastní budúcich pojednávaní o rozvode z väzenia, čo nikdy možnosť, vysvetlil TMZ v správe z 24. marca.Apollo tiež nebol informovaný o konečnom rozvodovom konaní, ani mu neboli doručené dokumenty, ktoré by mu oznamovali, že rozvod bol ukončený.

Phaedru rozhodnutie súdu nepoteší a prostredníctvom svojho zástupcu ho zbila.

„Je veľmi mätúce, prečo by muž, ktorý je zasnúbený a rád navštevuje svoju snúbenicu, pracoval tak agresívne, aby zabránil ukončeniu manželstva,“ povedal jej zástupca Steve Honig pre TMZ 25. marca. (V novembri vyšlo najavo, že napriek tomu, že bol za mrežami mal Apollo navrhované žene z New Jersey, s ktorou chodil dva roky.)

„Bez ohľadu na to Phaedra so svojím právnym zástupcom skúma svoje možnosti, aby určila najefektívnejšiu cestu k ukončeniu tohto manželstva, aby mohla napredovať a sústrediť sa na výchovu silných, zdravých a šťastných detí,“ dodala jej zástupkyňa.

Phaedra a Apollo sú rodičmi malých synov Dylana a Aydena.

Zosobášili sa v novembri 2009 po tom, čo si odsedel takmer päť rokov väzenia za podvody s titulmi pre automobily.