Rob Kardashian neplatí Blac Chyne ani cent z 20 000 dolárov, ktoré jej dlhuje na výživnom - jeho rodina je.čo sa stalo so Sharon Osbourne

Nová správa od TMZ tvrdí, že Rob je na mizine a bol už dosť dlho. Existujú oprávnené špekulácie, že by sa mohol obrátiť na sudcu a požiadať o úpravu výživného pre jeho nedostatok príjmu.

Judy Eddy / WENN.com

V polovici septembra Rob súhlasil s tým, že zaplatí svojmu bývalému 20 000 dolárov mesačne na výživné, a to všetko s vedomím, že mu peniaze neprídu. (Z reality TV robí takmer nič a jeho spoločnosť na výrobu ponožiek údajne chradne.) TMZ uviedla, že Rob myslí si, že 20 000 dolárov pôjde na pomoc opatrovateľkám jeho a Chynovej dcéry Dream .

Podľa podmienok dohody dostane Rob Dream viac ako 50 percent času. Súhlasil tiež s tým, že jej zaplatí poplatky za právne zastúpenie. Za 20 000 dolárov Chyna súhlasila s tým, že zruší svoje obvinenia z domáceho násilia, ktoré sa vznášali nad nimi väzobná dráma . „Kardashianky po celú dobu cítili, že Chynovou motiváciou boli peniaze,“ uviedla TMZ.

IF / reflektor

Kardashianky majú, samozrejme, dostatok peňazí. Rob však nie.taraji p henson ženatý s

Prečo teda Rob súhlasil s platením 20 000 dolárov mesačne? V správe sa uvádza, že Robovou primárnou motiváciou je sen. Prečo by za neho teda jeho rodina mala každý mesiac toľko peňazí? „Jeho rodina je do Dream investovaná úplne a chce sa uistiť, že s ňou má silný vzťah,“ uviedla TMZ. 'Tiež sa obávajú o Chynu a jej schopnosť starať sa o dieťa, a to je ďalšia motivácia, ako dostať Rob peniaze späť.'

Skupina fotografov / Splash News

Rob a Chyna od rozchodu celkom dobre poznajú právny systém.

27. septembra bolo oznámené, že Chyna plánuje podať prihlášku niekoľkomiliónový súdny spor proti jej bývalému a jeho rodine. Verí, že utrpela „značné škody“ po tom, čo Rob začiatkom tohto roka zverejnil nahé fotografie svojej fotografie počas a online tavenie (Krátko nato dostala zdržanlivú objednávku.) Po druhé, myslí si, že tieto obrazy a vplyv rodiny Kardashianovcov dostali jej televíznu reality show Rob & Chyna zrušenú už po jednej sezóne. Celkovo hovorí, že jej „značka“ bola vážne poškodená.

V ten istý deň sa objavila správa, že Rob podal žalobu na Chynu za zneužitie . V žalobe, ktorú nahlásil The Blast, Rob tvrdil, že 14. decembra 2016 sa k nemu Chyna vrhol nabíjacím káblom pre iPhone a pokúsil sa ho uškrtiť šnúrou, pričom si poranil krk. Tvrdil, že sa od nej dokázal dostať, ale ona ho prenasledovala a opakovane mu udierala do hlavy a tváre, hovorí v súdnych dokumentoch.

porsha williams nový človek 2016