Moderátor Fox News Sean Hannity a jeho viac ako 20-ročná manželka Jill Rhodes sa podľa novej správy rozišli.The New York Post tvrdí, že Sean a Jill sú tajne rozvedení už viac ako rok. V správe sa uvádza, že duo bolo tiež niekoľko rokov oddelené.

Evan Agostini / Invision / AP / REX / Shutterstock

Sean a Jill, bývalá novinárka, zdieľajú dve deti.

„Sean a Jill sa zaviazali spolupracovať v najlepšom záujme svojich detí. Medzi Seanom a Jill boli uzavreté priateľské dohody pred viac ako štyrmi rokmi, uvádza sa vo vyhlásení. „Udržiavajú ako rodičia blízke vzťahy so svojimi deťmi. Ani jedna z nich nebude mať ďalšie pripomienky a nebude žiadať, aby sa ich deti starali o rešpektovanie ich súkromia. ““

Povesti o bojových nezhodách sa začali začiatkom roka, keď Jill nebolo vidieť sprevádzať konzervatívneho hostiteľa na udalostiach Fox News.Rozchod je údajne priateľský.

„Sean a Jill zostávajú veľmi dobrí, stále majú rodinné večere a zúčastňujú sa tenisových turnajov pre svoje deti,“ uviedol zdroj pre stránku The Six. 'Sean je stále blízko s členmi Jillinej rodiny.'

Zdroj dodal, že ani jedna strana nebola neverná.

„Sean je v podstate workoholik,“ uviedol zdroj hostiteľa „Hannity“ a jeho syndikovanej rozhlasovej šou „The Sean Hannity Show“.