Pete Davidson a Kate Beckinsale vzali svoj nový románik do New Yorku.Jackson Lee / SplashNews.com

Takmer dva mesiace po tom, ako komička (25) a herečka (45), boli vidno flirtovanie pri a Zlaté glóbusy párty v Beverly Hills - a mesiac potom, čo boli fotografoval držiac sa za ruky keď odchádzali z Peťovej komediálnej šou v divadle Coronet v západnom Hollywoode - bolo ich vidno vyzerať láskavo pred Peťovou afterparty „Sobotňajšia noc naživo“ na Manhattane v skorých ranných hodinách 3. marca.

Fanúšička Abby Shanor tweetovala snímky páru vstupujúceho do bash, ktorý E! Správy sa konali v mexickej reštaurácii Dos Caminos. Zdroj povedal E! že Pete a Kate dorazili držiac sa za ruky a odišli okolo 3 hodiny ráno, opäť sa držali za ruky, keď ich ochranka odprevadila na čierny Cadillac Escalade.

https://twitter.com/abbyshanor/status/1102093907121393664

To však neznamenalo koniec verejných vychádzok dvojice! Len o pár hodín neskôr, 3. marca, dorazili Pete a Kate do Madison Square Garden - držali sa za ruky, natch - a zamierili dovnútra, aby sledovali hokejový zápas New York Rangers vs. Washington Capitals. TMZ hlásili, že sedeli priamo za lavičkou Rangers a nedokázali od seba odtrhnúť oči.

Jackson Lee / SplashNews.com

Neskôr sa objavili fotografie, ktoré ukazujú, ako sa hviezdy na tribúnach bozkávajú a navzájom sa dotýkajú. V jednej chvíli Peťo tiež sladko vystrčil špičku nosa.JD Images / REX / Shutterstock

Zdroj, ktorý predtým povedal E! Správy, že herečka považuje hviezdu „SNL“ za vtipné a očarujúce „, ale to„ to rozhodne nie je nič intenzívne. “ Možno sa to zmenilo?

Pete bol naposledy spolu s Arianou Grande, 25 rokov odvolal ich víchrica v októbri 2018. Zdá sa, že Kate medzitým má niečo pre horúce, mladšie komičky.

Ben Perry / REX / Shutterstock

Zdieľala a zaparená noc plná PDA v nočnom klube Blind Dragon v Los Angeles s komikom Britom Jackom Whitehallom (30), ktorý sa v novembri 2018 predstavil po boku Dwayna Johnsona a Emily Bluntovej vo filme Disney „Jungle Cruise“ a naposledy mal herečku Gemmu Chan.

Michael S. Schwartz / Getty Images

A v roku 2017 si Kate užívala letný flirt s komikom „Wild“ N Out “Mattom Rifeom, 23. Naposledy boli spolu videní v septembri 2018.