Iba jeden deň po tom, čo TMZ zverejnila túto správu Kylie Jenner a Travis Scott mal rozdeliť po dva a pol roku randenia outlet hlási, čo sa stalo a prečo, tvrdí, nazvali to ukončené.

David Livingston / WireImage

Napriek vysokému profilu života magnáta reality show, ktorý sa stal hviezdou krásy, s rapperom, sa podľa TMZ ukazuje, že za rozchodom stojí veľmi obyčajný dôvod. „Jednoducho povedané ... naše zdroje tvrdia, že vypadli z lásky,“ Píše TMZ .

Pár sa pohyboval rýchlo - 22-ročná Kylie otehotnela nedlho po tom, čo sa na jar roku 2017 začala stretávať s 27-ročným Travisom, a začiatkom roku 2018 privítali dcéru Stormi. Potom prišlo to, čo TMZ popisuje ako „veľmi dlhú svadobnú fázu, ktorá bola plná lásky, turné, dovolenky a výchovy ich dievčatka.

Rok 2019 bol plný vzostupov i pádov. Vo februári sa pár dostal na titulné stránky po údajnej Kylie obvinil Travisa z nevernosti potom, čo zistila, ako TMZ v tom čase uviedla, „niekoľko z toho, čo považovala „príliš priateľskí“ DM medzi [Travisom] a niekoľkými ženami, s ktorými chatoval, keď bol na turné. (Jeho zástupca odmietla Travisa podvádzať.)

Rich Fury / Getty Images

Odskočili si od škandálu a ako zdroje uviedli pre TMZ, prežili nádherné leto po tom, čo Travis koncom marca ukončil svoje turné „Astroworld“, a potom sa pripojil ku Kylie na neuveriteľnú európsku dovolenku, aby oslávil 22. augusta v auguste.Ale keď sa dostali domov, píše TMZ, „všetko sa spomalilo a boli konfrontovaní chuchvalcom normálneho života ... a veci sa medzi nimi cítili inak.“

Pracovali na tom niekoľko týždňov - Kylie a Stormi boli po Travisovom boku na premiére jeho dokumentárnej premiéry Netflixu „Look Mom I Can Fly“ 27. augusta - ale čoskoro sa rozhodli dať si pauzu, informuje TMZ.

Ako TMZ prvýkrát uviedla, keď sa objavila správa, „pokúšali sa o to, aby vzťah nejaký čas fungoval, ale pred niekoľkými týždňami sa rozhodli vykročiť - aspoň zatiaľ.“

Jon Kopaloff / FilmMagic

Ľudia časopis zavážil, zdroj blízky Kylie časopisu povedal: „Trvajú nejaký čas, ale nie sú hotové. Stále majú problémy s dôverou, ale ich problémy pramenili skôr zo stresu ich životných štýlov. ““

V nadväznosti na správy o rozchode sa ukázalo, že v súvislosti s opatrovaním dcéry Stormi nehrozí nijaká dráma. Viacero predajní uviedlo, že bývalí sa budú deliť o väzbu.

A podľa TMZ , úprava väzby nie je zákonná, pretože rovnako ako staršie sestry Kourtney Kardashian a Khloe Kardashian, ktoré majú deti s bývalými, aj Kylie a Travis sa rozhodla vzdať písomnej dohody . Povedal zdroj Nás týždenne že keď Kylie a Travis zisťujú, čo s nimi bude ďalej, väzba Stormiho „nie je predmetom sporu“. Travis stále plánuje byť „veľmi zapojený do Stormiho života“, tvrdí druhý zasvätený.