V pondelok ráno zverejnila Tamron Hall rozkošnú fotografiu pri bazéne so svojím novonarodeným synom Mojsejom, ale vystúpila pred večne hlasnými mamičkami, ktoré by jej určite vyčítali, že na dieťa nezložila klobúk.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Mama ma prestaň bozkávať, moji priatelia ťa môžu vidieť! Pondelková motivácia ... „Láska“. #mosesandmama Medzinárodný Mojžiš. Šťastný pondelok Yall. @tamronhallshow prestávka skončila. (Pre informáciu, počas celej cesty mal slnečnú čiapku okrem tejto jednej sekundy, pri vytváraní tohto obrázka nedošlo k nijakému poškodeniu detí) @anguilla_tourism

Príspevok zdieľaný používateľom Sieň Tamron (@tamronhall) 1. júla 2019 o 6:02 PDT

„Pre informáciu, počas celej cesty okrem tejto sekundy mal slnečný klobúk, pri vytváraní tohto obrázka nedošlo k nijakému ublíženiu deťom.“ čerstvá mama označil jej rozkošné cvaknutie, keď bozkávala novorodenca, ktorý nosí plienku.

Zdá sa, že 630 000 sledovateľov Instagramu od Tamronu tento titulok milovalo. Jeden napísal: „Páči sa mi to !! dávať internetových trollov na svoje miesto skôr, ako vôbec začnú !!“ Ďalší pridal: „Lol @ PSA !!!! Pretože vieš, že prichádzali nenávistné IG správy !!! '„Žiadnemu z týchto kritikov nedlžíš vysvetlenie, čo robíš s dieťaťom,“ povedal ďalší.

Možno, aby dokázala, že jej malý má čiapku, neskôr zverejnila sladkú fotografiu svojho malého muža, ktorý športuje ako fedora.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Nie ste si istí, či má International Moses kovbojský klobúk na Old Town Road alebo Fedora, aby bol Rico Suave. Ďakujeme @belmondcapjuluca za nádherný prvý výlet dieťaťa. Ďakujeme Kennedymu V. & Gwen za osobitnú lásku a starostlivosť. Anquilla je späť! Prispôsobené kufre a klobúk #buybuybaby Stylist Official May Luv lol #sonshine

Príspevok zdieľaný používateľom Sieň Tamron (@tamronhall) 1. júla 2019 o 8:08 PDT

Zatiaľ čo mnohí videli Tamronov obraz bazéna ako rozkošný okamih mamičky a syna, iní fanúšikovia sa jednoducho čudovali bývalému hostiteľovi šou „Today“ v kvetinových plavkách a poznamenali, že jej telo sa rýchlo odrazilo od narodenia Mojžiša.

Paul Zimmerman / REX / Shutterstock

Tamron v apríli oznámila, že ona a jej manžel, hudobný šéf Steven Greener, mali privítal chlapčeka .

Bývalá moderátorka relácie „Today“ má 9. septembra zahájiť svoju syndikovanú talkshow „Tamron Hall“.