Vzťah Amber Portwoodovej s Mattom Baierom sa oficiálne (aspoň zatiaľ) skončil a svadba je zjavne preč. Teraz sa hviezda 'Teen Mom' otvára o zánik romantiky .

Amber povedala, že všetko sa to začalo v apríli, keď Matt, ktorý sa zotavuje z drogových závislostí, ponúkol kastanke Catelynn Lowell Xanax, aby si upokojila nervy na tlačovom dni „Teen Mom“. Skutočnosť, že Matt mal na sebe dokonca aj tabletky, poslala Amber cez okraj.

SilverHub / REX / Shutterstock

„Ťave veľmi zlomila slama chrbát,“ povedala Nás týždenne . 'Teraz nie sme spolu.'

„Teraz“ by mohlo byť kľúčovým slovom, pretože sa objavili správy, že ona a Matt natáčajú „Manželský tábor v manželstve“ WE TV.

„Myslím si, že terapia by všeobecne pomohla,“ povedala.Len Lowery / Splash News

V priebehu ich vzťahu sa hovorilo o tom, že Matt bol neverný. Hovorilo sa o tom, že je smrteľným otcom niekoľkých detí. Raz sa hovorilo, že sa pokúšal flirtovať s kolegyňou „Teen Mom“ Farrah Abraham. Amber však neverí všetkému, čo číta.

„Neverím, že ma podviedol,“ povedala, ale uznala, že bol s ňou v minulosti nepravdivý. Napriek tomu, aby mohla vôbec uvažovať o návrate k Mattovi, povedala nám, je potrebné, aby už „neexistovali klamstvá, už žiadne slovné útoky proti sebe.“

„Je toho veľa, na čom je potrebné pracovať, aby sme vôbec mysleli na to, že sme spolu,“ hovorí. „Nebol najlepší. Len sa stretol s človekom, ktorý sa nezaoberá svojimi svinstvami. Ale stretol sa aj s človekom, do ktorého je skutočne zamilovaný a nechce ho pustiť. “

Instagram

Aj keď sa Amber nevzdávala všetkej nádeje na opätovné zapálenie plameňa, povedala magistovi: „V tomto okamihu som mu povedal, že je na ňom, aby tento vzťah zachránil.“

Pár bol nastavený na uviazanie uzla túto jeseň. Mali sa tiež vziať v roku 2016, svadba však bola 'dať na zadný horák' keď pracovali na „určitých veciach spoločne“.