Je takmer nemožné si predstaviť niekoho iného v postave „Game of Thrones“ Jona Snowa, okrem 32-ročného Kit Haringtona, herca, ktorý oživil hrdinu v šou HBO od roku 2011.

HBO / Kobal / REX / Shutterstock

Ale očividne sa ďalší herci uchádzali o úlohu zmeny kariéry - a teraz jeden z nich, ktorý má veľmi úspešnú filmovú kariéru, pripúšťa, že bol jedným z nich. Tiež zdieľa, prečo si myslí, že ho nedokázali obsadiť ako jednorazového kráľa na severe.

'Myslím, že som sa zúčastnil konkurzu na Jona Snowa,' Nicholas Hoult , Povedal 29 rokov Strana šesť pri propagácii svojho najnovšieho filmu Tolkien na filmovom festivale v Montclaire. „Pamätám si to, pretože som v tom čase natáčal film„ Súboj titanov “, takže som si nechal predĺžiť vlasy.“Andrew H. Walker / REX / Shutterstock

Nicholas - ktorý hral vo franšíze filmov „X-Men“, „Warm Bodies“, „Mad Max: Fury Road“ a mnohých ďalších úspešných projektoch - pokračoval tým, že si myslí, že to bol jeho pohľad na dobu, keď vypol režisérov kastingu.

Pri príprave filmu „Súboj titanov“ z roku 2010, v ktorom hral Eusebia, vysoko kvalifikovaného vojaka armády Argos, „dali mi chvost a tiež veľmi nepravidelné falošné opálenie,“ povedal Nicholas pre stránku Six. „Takže si pamätám, že som bol rád:„ To asi nie je to, v čo dúfajú, “a to zjavne nebolo.“

Fotografie Warner Bros / Kobal / REX / Shutterstock

Pozeral teda Mikuláš šou, aby zistil, čo mohlo byť?

Odhalil, že videl 1. sériu, ale potom ju opustil, aj keď má v pláne sledovať ostatných sedem sezón, ktoré mu chýbali - vrátane aktuálnej a poslednej 8. sezóny - keď je ďalší v posteli s chrípkou pre pár. dni.'

Nicholas next will appear in the titular role in 'Tolkien', životopisný film o autorovi filmu 'Pán prsteňov' JRR Tolkien, ktorý sa dostane do kín 10. mája.

Michael Buckner / Variety / REX / Shutterstock

Potom si zopakuje svoju postavu zo série „X-Men“, Beast / Hank McCoy, vo filme „Dark Phoenix“, ktorý je v kinách 7. júna. V tomto filme samozrejme hrá Sophie Turner - herečka, ktorá hrá Jona Snowova budúca sestra vo filme „Hra o tróny“, Sansa Stark.

Medzi ďalších hercov, ktorí odhalili, že sa zúčastnili konkurzu na Jona Snowa, patrí aj Joe Dempsie, ktorý bol obsadený do role Gendryho Baratheona. Iwan Rheon - ktorý hral diabolského Ramsayho Boltona - tiež absolvoval konkurz na úlohu Jona Snowa.

Sam Claflin, franšízový účastník „Hunger Games“, uviedol, že sa zúčastnil konkurzu na Jona Snowa a Viserysa Targaryena, ale záväzok k filmovému projektu ho vyradil z chodu.

Ak sa chcete dozvedieť viac tohto príbehu, pozrite si The Daily Buzz