Isla Fisher a jej manžela Sacha barón Cohen boli šťastne manželia osem rokov, ale ona by v okamihu podala dokumenty o rozvode, ak by sa rozhodol začať hrať hry ... no, jedna hra. Značka, aby som bol konkrétny.

Herečka hrá v nadchádzajúcom filme „Tag“, ktorý zobrazuje postavy, ktoré sa zúčastňujú tridsaťročnej hry pre deti. Keby sa to stalo v reálnom živote, znamenalo by to prerušenie obchodu.

John Salangsang / REX / Shutterstock

„Úprimne, [ak sa to stane], strhávam prsteň a hádžem mu ho do tváre,“ žartom povedala Isla pre Nova 96.9. „Nelákalo by ma niekto, kto [hral túto hru]. Moje nohy by sa [uzamkli] a zaťažili navždy. “

Islaina hviezda „Tag“ Annabelle Wallis bola trochu zmätená, čo vyvolalo Sachine vyvádzanie z minulosti. Isla sa však zmienila o tom, že väčšina z ohavných huncútstiev jej manžela sa robila pre „dobro vtipu“.

„Pre vtip by som urobila čokoľvek,“ povedalaRex USA

Vydať sa za Sacha má určite svoje jedinečné zvláštnosti, pretože vo svojich filmoch neustále posúva hranice.

V roku 2016 Isla prehovorila pre časopis Square Mile o svojom manželstve a zvláštnych výzvach, ktoré vyplývajú zo svadby s hercom „Boratom“.

„Raz sa Sacha vrátil z práce, keď strieľal na„ Bruna “. Na celom chrbte mal červené škvrny a krv a mal zlomený palec,“ povedala. „Bol to výsledok scény so skutočnou dominou, ktorá mala šesť metrov a štyri a ktorá sa ho pokúsila prinútiť, aby s ňou mal sex. Keď som sa ho spýtal, čo sa stalo, odpovedal, že ide len o „úraz na pracovisku“.