Tia Mowry-Hardrict oficiálne predstavila svoju dcéru svetu!

Tibrina Hobson / Getty Images

Kamenec „Sestra, sestra“ po prvý raz odhalil svoje dievčatko na svojich sociálnych sieťach v piatok 29. júna. Zdieľala tiež meno rozkošného tot: Cairo Tiahna Hardrict.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

KÁHIRA TIAHNA HARDRICT! Som tak nadšený, že môžem stráviť zvyšok svojho života milovaním tohto malého. ️ Kliknutím na odkaz v biografii si pozrite celé úvodné video! #tiamowrysquickfix #cairotiahnahardrict @tiamowryquickfixPríspevok zdieľaný používateľom TiaMowry (@tiamowry) 29. júna 2018 o 9:29 PDT

„KÁHIRA TIAHNA HARDRICT! Som tak nadšený, že môžem stráviť zvyšok svojho života milovaním tohto malého. ️ Kliknutím na odkaz v biografii si pozrite celé úvodné video! #tiamowrysquickfix #cairotiahnahardrict , “napísala 39-ročná hviezda na Instagram 29. júna.

Tia a jej manžel Cory Hardrict privítali svoje krásne dievčatko 5. mája 2018. Herečka vo svojej šou na Facebooku Sledujte „Tia Mowry's Quick Fix“ vysvetlila význam jedinečného mena svojej dcéry.

'Káhira, to v podstate znamená víťazná,' podelila sa Tia. „Môj manžel, lietal vo vzduchu a vždy, keď je vo vzduchu, mal pocit, že je bližšie k svojej matke, a keď lietal, povedal, že na oblohe videl písmená A-I-R. Povedal, že chce, aby meno dieťaťa malo tieto písmená. Tiahna sa píše T-I-A-H-N-A, takže má tam aj Tia. Tiahna v skutočnosti znamená nasledovníka Krista. Tiahna je tiež jednou z prvých afrických princezien, takže je tu našou malou princeznou! “

Herečka a herec „The Oath“ oznámili, že v novembri 2017 čakajú dieťa číslo 2, a prezradili, že v januári privítajú dcéru. Baby Cairo sa pridáva k sedemročnému bratovi Cree Taylor Hardrict.

Gratulujem Tia!