Vanilla Ice je oficiálne single.Rapper „Ľadového ľadového dieťaťa“ a jeho bývalá sa nakoniec dohodli na rozvodovom urovnaní, viac ako tri roky potom, čo sa rozhodla ukončiť svoje manželstvo.

bruce jenner chce zmeniť späť
Larry Marano / Getty Images Severná Amerika

TMZ v stredu informovala, že floridský sudca podpísal rozvod s Robom a Laurou Van Winklovými. Sudca si však vyhradzuje právo postaviť toto duo pred súd, ak nebudú dodržiavať podmienky dohody, najmä v čo sa týka zdravotného poistenia a nedostatočne plateného výživného.

Ice a Laura majú spoločné dve deti, ale obe sú dospelé, takže o opatrovníctvo nejde.

V októbri 2016, na jej 46. narodeniny, Laura podala rozvodové dokumenty po 20 rokoch manželstva .„Dal som si darček k narodeninám. Chcela som dlho požiadať o rozvod, ale bála som sa, že to urobím, “povedala potom pre Daily Mail. „Nikdy sme nemali svadbu ani zásnuby, takže som si myslel, že to urobím v deň svojich narodenín. Okrem toho som v noci ťažko spal. “

Nazvala tiež Ice a „falošný“ rodinný muž a „narcis“.

Larry Marano / REX / Shutterstock

Ich manželstvo nebolo vždy ľahké. V januári 2001 bol zatknutý a obvinený z obžaloby z domáceho násilia páchaného na jeho manželke. Potom bol odsúdený na probačný a rodinnú terapiu.

V apríli 2008 bol znovu zatknutý pre údajné domáce násilie.

priateľ Zachary Quinto

Objavili sa správy, že aj v roku 2004 bol uväznený, tieto tvrdenia sa však nikdy nepotvrdili.

V roku 2011 sa objavili správy, že Ice sa odsťahoval z domu na Floride, pretože ho jeho žena podviedla. Poprela neveru, ale údajne povedala denníku National Enquirer: „Mali sme problémy veľmi dlho a Rob sa odsťahoval.“