Objavil Twitter práve inšpiráciu na svadobné šaty Meghan Markles ?!

Meghan Markle a Princ Harry v sobotu 19. mája sa zosobášili v kaplnke svätého Juraja na zámku Windsor pred mnohými priateľmi a rodinou a krásna nevesta mala na sebe ohromujúce róby Givenchy s dlhými rukávmi a plytkým lodičkovým výstrihom.Keďže nespočetné množstvo memov a príspevkov na sociálnych sieťach týkajúcich sa veľkej udalosti už zaplavilo web, našli používatelia Twitteru ešte jeden, ktorý by do zoznamu mohli pridať. Markle, teraz vojvodkyňou zo Sussexu, a možnému spojeniu svadobných šiat s Jennifer Lopez Postava románu z roku 2001 s názvom „Svadobný plánovač“.

Vo filme má Lopez podobne vyzerajúce šaty, keď sa jej postava vydá za postavu Justina Chambersa v budove súdu. (Samozrejme, že to neprežíva, pretože bola zamilovaná do postavy Matthewa McConaugheyho.)

Meghanine šaty navrhla kreatívna riaditeľka Givenchy Clare Waight Keller. Obaja začali spolu pracovať na šatách začiatkom roka, pretože chceli, aby odrážali eleganciu, ktorá je nielen nadčasová, ale aj nová.

ANDREW MATTHEWS / AFP / Getty Images

'Aký historický okamih je Claire Weight z Givenchy!' stylista Sadaf Razi, ktorý v minulosti spolupracoval s Meghan, vysvetlil pre E! „Vyzerá úchvatne. Je to jemné aj éterické, ale klasické a úplne kráľovské súčasne. Dokonale vystihuje jej podstatu v šatách, ktoré sú silné aj ženské. “

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Meghan Markleová, ktorú som navrhla v New Yorku pre časopis @gritty_pretty, 2015. Kto v tom čase vedel, že tento veľvyslanec pri OSN, ktorého navrhujem, sa ukáže byť kráľovským! Som veľmi vďačný za to, že som s ňou na tomto príbehu spolupracoval. # celebritystylist #fashionstylist #meghanmarkle #royalwedding #grittyprettymag #newyork

Príspevok zdieľaný používateľom Sadaf Razi (@sadafr) 18. mája 2018 o 12:31 PDT

Sú to úžasné šaty a bez ohľadu na to, či ich inšpirovala komédia, alebo nie, fanúšikovia možno odídu od tejto jedinej veci ... druhov romantických komédií, ktoré by Megan a Harry mohli sledovať!