Wendy Williamsová je z trhu.Vo svojej rovnomennej talkshow začiatkom tohto týždňa Wendy naznačila, že má nového muža. V sobotu ráno odhalila na Instagrame jeho identitu a zverejnila prilepenú fotografiu s klenotníkom Williamom Selbym.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Neskôr ... štúdio s @blacpapipmh ... ďalší piatok večer.Príspevok zdieľaný používateľom Wendy Williamsová (@wendyshow) 22. februára 2020 o 5:28 hod. PST

V piatok večer paparazzi spozorovali hostiteľa talkshow aj na rande s Williamom v New Yorku.Podľa Page Six je Will, ktorý je známy ako „Big Will“, jedným z najžiadanejších klenotníkov vo Veľkom jablku a vytvoril kúsky pre Drake, 50 Cent a ASAP Ferg.

Wendy a Will sa nedávno spoločne zúčastnili premiéry nového minidokumentu „Nová hotovostná objednávka“ Spotify x Cash Money, všetci si však v tom čase mysleli, že sú len priatelia.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Včera večer s dokumentom @ willdaboss1 pre dokument Cash Money. Birdman & Slim majú kus práce na pozeranie.

Príspevok zdieľaný používateľom Wendy Williamsová (@wendyshow) 21. februára 2020 o 8:15 PST

Podľa Wilovho Instagramu sa duo spolu motalo počas Super Bowlu a na Valentína.

Hoci Wendy nazvala Willa začiatkom februára „priateľom“, jej fanúšikovia si uvedomili, že je tu romantika, ktorú Wendy takmer potvrdila.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Špeciálny deň V pre neporovnateľnú @ wendyshow #wsjewelry #srdce #valentine # diamanty # luxus ️️

Príspevok zdieľaný používateľom Veľká vôľa alias Willdaboss (@ willdaboss1) 15. februára 2020 o 13:18 PST

Vzťah prichádza tesne po Wendy dokončila svoj rozvod od Kevina Huntera. Príde tiež medzi niekoľko kontroverzií okolo bývalej rozhlasovej hviezdy.

17. februára si urobila žart z vraždy doktorky Amie Harwickovej, ktorá bola predtým zasnúbená s moderátorkou filmu „Cena je správna“ Drew Carey. Pri diskusii o smrti Wendy povedala: „poď dole“, jasný odkaz na podpisovú frázu hernej šou. Vtip nebol prijatý dobre, pretože Amie zomrela na pád z balkóna na treťom poschodí.

Minulý týždeň sa Wendy tiež ospravedlnila, keď povedala homosexuálnym mužom, aby „prestali nosiť naše sukne a podpätky“.

'Mám 55 rokov a možno som znela ako tvoja teta, tvoja matka, tvoja staršia sestra alebo niekto mimo kontaktu,' povedala Wendy v ospravedlňujúcom videu. „Nie som v kontakte, snáď až včera, keď hovorím, čo som povedal. Hlboko sa ospravedlňujem a hlboko si vážim podporu, ktorú dostávam od komunity. Urobím to lepšie. “

WireImage

Medzi kontroverziami najdlhšie fungujúca fanúšikovská stránka Wendy tvrdila, že bola ísť na prestávku .

„Ľúbime ťa, Wendy, ale od tejto stránky si dáme pauzu,“ čítal príspevok z 18. februára.