Skutočný život je často oveľa zvláštnejší ako fikcia.AP / REX / Shutterstock

Po správach, ktoré Jennifer Aniston a Justin Theroux sú volanie to skončí , TMZ uvádza, že na základe vyhľadávania záznamov, ako aj zdrojov, nemusí byť dvojica nikdy legálne zosobášená.

Údajná svadba Jen a Justina sa konala v ich sídle Bel-Air v Los Angeles ešte v auguste 2015, spoločnosť TMZ však skontrolovala sobášne záznamy v okrese Los Angeles, ktoré siahajú až do roku 2010 a nie sú schopní nájsť nijaké záznamy o sobášnom liste. pre dvojicu. Existuje niečo ako dôverný sobášny list, ale zdroje TMZ tvrdia, že pár nezískal žiadny v okrese L.A.

Stlačenie obrázka / BACKGRID

Možno dostali sobášny lístok v jednej z ďalších 57 krajov v Zlatom štáte? Podľa zasvätených Aniston z TMZ, ktorí sú už roky v kontakte s hviezdou „Priateľov“, sa chvíľu hovorilo, že títo dvaja manželia nikdy neboli legálne zosobášení.

Spoločnosť TMZ dokonca vo svojom arzenáli kontaktovala viacerých právnikov na rozvod a ani jedného, ​​pokiaľ môžu zistiť, nekontaktoval Jen ani Justin.Záver: Je absolútne možné, že títo dvaja sú legálne zosobášení, aj keď s tým, čo TMZ zistila, je tiež možné, že nie sú.