Hviezda tanečných mamičiek Abby Lee Millerová je na pokraji prepustenia z väzenia a údajne ju čaká dom na polceste - a to nie je žiadny piknik.Minulý mesiac Deadline.com uviedla, že Abby sa potom bude hlásiť v prevádzke spoločnosti Van Nuys jej prepustenie z väzenia , kde vykoná zvyšok svojho 366-denného trestu.

SAF / Splash News

20. februára prehovoril zdroj Online radar o tom, čo čaká na chovanca 35991-068.

„Je to peklo! Zatiaľ čo je tam, nedostáva slobodu a stále podlieha pravidlám [Úradu väzenstva], “uviedol zdroj.

Abby bude údajne kŕmená „hrozným jedlom“ a ubytovanie na spanie zahŕňa matrac s jednou obliečkou na vankúš a dvoma plachtami. Zdroj dodal, že Abby tiež musí stráviť prvých pár dní vo svojej izbe, kým bude vybavovaná administratíva.Rovnako ako bezchybný tanec, tak aj teraz je v živote Abby všetko dokonale zladené.

„Abby musela pri svojom odchode z FCI Victorville dodržiavať veľmi prísny protokol. Pokiaľ ide o to, čo jej bude umožnené odísť z väzenia, musela predložiť podrobný popis toho, čo presne bude nosiť 60 dní pred prepustením, „uviedol zdroj a dodal, že televízna hviezda reality show si vybrala jednoduché oblečenie a topánky.

„Žiadosť musí byť podrobná, vrátane toho, aký typ, farbu, veľkosť atď. To isté platí pre jej podprsenku a spodné prádlo. Abby si bude môcť prevziať aj svoje osobné veci zakúpené od komisára, “uviedol zdroj.

Príchod do Van Nuys z jej väzenia vo Victorville v Kalifornii tiež nie je zrovna skvelým zážitkom.

„Z väzenia do domu bude mať čas od štyroch do piatich hodín. Nesmie sa zastavovať na žiadnom inom mieste ako na polceste, kde má povolené prejsť rýchlym občerstvením, “uviedol zdroj.

SilverHub / REX / Shutterstock

Bývalý inštruktor tanca sa v júli 2017 po priznaní viny prihlásil do Federálneho nápravného ústavu vo Victorville bankrotový podvod v júni 2016.