Mnoho ľudí bolo prekvapených, keď Miley Cyrus bol vyfotografovaný ako sa bozkáva Brody Jenner je nedávny ex , Kaitlynn Carter, ten istý víkend, kedy Mileyina zástupkyňa potvrdila spevákove krátke manželstvo Liam Hemsworth bol cez .

Taylor Hill / FilmMagic

Teraz prichádza nová správa, ktorá odhaľuje, ako 29-ročný Liam reagoval potom, čo si pozrel tieto paparazzi fotografie, na ktorých je 26, Miley a 30 rokov Kaitlynn, ako sa líšia počas luxusného pobytu v hoteli pri talianskom jazere Como so sestrou Miley Brandi Cyrus.

žiť s hodnoteniami Kelly a Ryan

Podľa Strana šesť , Niektorí z Liamových priateľov tvrdia, že austrálsky herec bol „zdrvený“, keď videl, ako sa jeho dlhoročná láska zahrieva a zhoršuje s Kaitlynnom, priateľom bývalého páru a jej bývalým Brodym, ktorý je údajne jedným z Liamových kamarátov na surfovanie.

„[Liam] bol z tých fotiek zlomený srdcom a zaslepený,“ povedal priateľ Page Six. (Avšak fyzický vzťah Miley a Kaitlynn Brodymu „nebolo žiadnym tajomstvom“ , ktorý je s tým „úplne v poriadku“, uviedol zdroj pre stránku Six začiatkom týždňa.)

@ kaitlynn / Instagram

Správa vychádza z toho, že zasvätenci na oboch stranách rozdelenia hovorili s rôznymi médiami. Niektorí v Mileyho tábore sa pokúsili za popolušku označiť popovú hviezdu, zatiaľ čo iní v Liamovom tábore trvajú na tom, že práve on bol poškodený uprostred rozchodu, ktorý sa stal hlavným.Zdroje z tímu Liam povedali Page Six, že Mileyin tábor tvrdo pracuje na tom, aby, ako píše klebetná rubrika New York Post, „vymaľovali Hemswortha ako problém“. Podľa iného zdroja, ktorý hovoril s Page Six, „sú stále manželia a skutočne sa milovali. [Miley je] naozaj nezrelá a vždy bola. '

nikki bella split john cena

Liam sa cíti „zranený“, píše Page Six a podľa správ ho priatelia falošne vykresľujú ako problémového manžela - napríklad od jedného z Ľudia časopis, v ktorom zdroje tvrdili, že Liam nie je „chill surferový frajer“, o ktorom si mnohí myslia, že je ním, a že by sa „ohnal“ nad Miley, ktorá sa pokúsila obmedziť jeho údajné tvrdé párty.

Matt Baron / REX / Shutterstock / Emma McIntyre / Getty Images pre MTV

„Liam je jeden z najláskavejších a najjemnejších ľudí na svete. Ten, kto je divoký, opitý alebo mŕtvy, je absolútne smiešny, “uviedol zdroj blízky Liamovi proti Page Six s tým, že tvrdí, že hviezda„ Hladových hier “má problémy s pitím, ktoré ovplyvnili jeho manželstvo,„ stopercentne odvádza pozornosť “od Mileyinho správania.

Zástupcovia hviezd sa nevyjadrili, ale Page Six svoju správu zmiernila citátom zdroja blízkeho Miley, ktorý spochybnil správy, že speváčka podvádzala svojho manžela. 'Miley nebola neverná a všetky tieto príbehy o tom, že je divoká a podvádza, je hromada býkov - - -,' uviedol zdroj. „Rozišli sa. Ide po hlavnej ceste. Každý sa snaží. Boli spolu od jej 16. Je to ťažké. “