Pre mnohých fanúšikov popkultúry bude bývalá detská hviezda Danny Pintauro vždy v čele s Jonathanom Bowerom z milovaného sitcomu z 80. rokov Kto je šéf? alebo mladý Tad Trenton z „Cujo“.Rex USA

Ale v týchto dňoch - viac ako dve desaťročia po jeho odchode z Hollywoodu - je Danny (43) milujúcim opatrovníkom niektorých z najzraniteľnejších obyvateľov stredného Texasu: ich bezdomovcov.

Začiatkom tohto mesiaca sa Danny vybral na Instagram, aby dal fanúšikom vedieť, že teraz pracuje ako veterinárny a farmaceutický technik v neziskovej organizácii Austin Pets Alive!

Bob D'Amico / ABC Photo Archives / Getty Images

„Táááák, konečne môžem oznámiť svoje povýšenie v práci! Teraz som oficiálne veterinárom / farmaceutickým technikom tu na APA, “zdieľal Danny na Instagrame spolu s foto seba vo svojich krovinách. „Tretí deň školenia - technik zotavenia po operácii post-spay / kastrácia. #austinpetsalive. '

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Takže, konečne môžem oznámiť svoje povýšenie v práci! Teraz som oficiálne veterinárnym technikom / farmaceutickým technikom tu na APA. Tretí deň školenia - technik zotavenia po postreku / kastrácii. #austinpetsalivePríspevok zdieľaný používateľom Danny Pintauro (@dannypintauro) 17. apríla 2019 o 8:52 PDT

5. apríla zdieľal na Instagrame prezentáciu fotografií so šedou mačkou a vysvetlil, na čom bol za posledných pár rokov, a zároveň povzbudil fanúšikov, aby sa zapojili. „Tak som si povedal, že ťa trochu doplním o tom, čo som robil minulý a pol rok a možno začnem zverejňovať nejaké fotografie krásnych zvierat, s ktorými pracujem. Čo vám, dúfajme, prinesie všetky vedomosti, radosť a možno otvorené srdce, ktoré môžete venovať našej veci, “uviedol napísal .

„Pracujem pre skvelú organizáciu s názvom Austin Pets Alive! (APA!) Sme útulkom pre zvieratá NO KILL a pomohli sme Austinu v Texase stať sa NAJVÄČŠÍM NEZABÍJAŤ v KRAJINE! Robíme to prostredníctvom priekopníckych komplexných a inovatívnych programov určených na záchranu zvierat s najvyšším rizikom eutanázie, najmä z útulku v Austine. Priniesli sme AAC na 99% NO KILL, “pokračoval.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Ahojte, všetci!!! Dlho nehovor! Tak som si povedal, že ťa trochu vyplním o tom, čo som robil minulý a pol rok a možno začnem zverejňovať nejaké obrázky krásnych zvierat, s ktorými pracujem. Čo vám, dúfajme, prinesie všetky vedomosti, radosť a možno otvorené srdce, ktoré môžete venovať našej veci. Pracujem pre skvelú organizáciu s názvom Austin Pets Alive! (APA!) Sme útulkom pre zvieratá NO KILL a pomohli sme Austinu v Texase stať sa NAJVÄČŠÍM NEZABÍJAŤ v KRAJINE! Robíme to prostredníctvom priekopníckych komplexných a inovatívnych programov určených na záchranu zvierat s najvyšším rizikom eutanázie, najmä z útulku v Austine. Priniesli sme AAC na 99% NO KILL. Volajú ma Špecialista na starostlivosť o mačky, to v podstate znamená, že každá mačka má APA! berie na vedomie, že má nejaký medicínsky problém alebo problém so správaním, najskôr prechádza cez naše izolačné jednotky. V týchto jednotkách dáva malý tím ľudí vrátane mňa mačkám všetko, čo budú potrebovať na získanie lepšej stravy - podkožných tekutín, vakcín, dvoch jedál denne, liekov všetkého druhu, kúpeľov, vyjadrenia močového mechúra a lásky. V našich štyroch hlavných izolačných jednotkách liečime všetko od svrabov po zlomené kosti, kalicivírus, FIV, URI, FeLV, chýbajúce časti tela a zoznam pokračuje. Dostávame tiež všetky mačky, ku ktorým je potrebné mať prístup podľa správania, aby sme sa mohli rozhodnúť, kam pôjdu z ISO. V niektorých prípadoch to znamená do adopčného centra a v niektorých prípadoch do výbehov stodoly, kde ich adoptujú ako pracovné mačky na farmách alebo rančoch. Väčšinu dní toto zamestnanie znamená, že venujem určitú úroveň starostlivosti niekde medzi 60 - 70 mačkami! https://www.austinpetsalive.org/ DAROVAŤ do oddelenia mačiek: https://www.austinpetsalive.org/donate/wishlist #adoptdontshop #austinpetsalive

Príspevok zdieľaný používateľom Danny Pintauro (@dannypintauro) 5. apríla 2019 o 11:24 PDT

„Volajú ma Špecialista na starostlivosť o mačky, to v podstate znamená, že každá mačka má APA! berie na vedomie, že má nejaký medicínsky problém alebo problém so správaním, najskôr prechádza cez naše izolačné jednotky. V týchto jednotkách dáva malý tím ľudí vrátane mňa mačkám všetko, čo budú potrebovať na získanie lepšej stravy - podkožných tekutín, vakcín, dvoch jedál denne, liekov všetkého druhu, kúpeľov, vyjadrenia močového mechúra a lásky.

„V našich štyroch hlavných izolačných jednotkách liečime všetko od svrabov po zlomené kosti, kalicivírus, FIV, URI, FeLV, chýbajúce časti tela a zoznam pokračuje. Dostávame tiež všetky mačky, ktoré je potrebné vyhodnotiť z hľadiska správania, aby sa rozhodlo, kam pôjdu z ISO. V niektorých prípadoch to znamená do adopčného centra a v niektorých prípadoch do výbehov stodoly, kde ich adoptujú ako pracovné mačky na farmách alebo rančoch.

'Vo väčšine dní toto zamestnanie znamená, že venujem určitú úroveň starostlivosti niekde medzi 60 - 70 mačkami!' uzavrel. Ďalej vyzval svojich stúpencov, aby si skôr než kúpili svoje domáce zvieratá, a pridal odkaz na zoznam želaní pre mačacie krídlo. „DARUJTE oddeleniu pre mačky: https://www.austinpetsalive.org/donate/wishlist #adoptdontshop.“

Carolyn Contino / BEI / REX / Shutterstock

Danny, ktorý vyštudoval Stanfordskú univerzitu v 90. rokoch a v posledných rokoch žil a pracoval v Las Vegas, bol predtým predajcom spoločnosti Tupperware a manažérom reštaurácie. V roku 2014 sa oženil s Wilom Tabaresom.

V roku 2015 to Danny odhalil Oprah Winfreyovej je HIV pozitívny a bola diagnostikovaná v roku 2003. „Chcem, aby si moja komunita uvedomila, že sa musíme o seba lepšie starať,“ povedal Oprah počas ich posedenia.