Už od prudkého odchodu Megyn Kelly z NBC v roku 2018 sa vyskytli otázky, čo urobí ďalej. Zamieri do veľkej siete? Možno sa vrátite k Fox News, kde sa stala menom domácnosti?

Rýchla odpoveď je nie.

Gregory Pace / REX / Shutterstock

Z veteránky novinárky povedal priateľ Strana šesť „Neexistuje spôsob, ako by sa niekedy vrátila k veľkému korporátnemu ... starému médiu [zásuvka].“Odkedy opustil NBC uprostred čierny škandál „Megyn si vyskúšala digitálne médiá. V septembri uviedla na trh svoju spoločnosť Devil May Care Media a v tom istom mesiaci debutovala podcast.

Tu práve leží jej srdce.

'Miluje autenticitu a slobodu mať svoj vlastný priamy kanál,' uviedol zdroj.

Evan Agostini / Invision / AP / REX / Shutterstock

Čas Megyn v NBC bol mierne povedané búrlivý. Zatiaľ čo jej hodnotenie výrazne zaostávalo , tiež sa o nej hovorilo, že je nepáčilo mnohým jej spolupracovníkom .

Začiatok konca funkčného obdobia Megyn NBC nastal 23. októbra 2018, keď dostala obrovskú vôľu za to, že je spravodlivá hra nosiť „blackface“ na Halloween, pokiaľ je to postava. “

Keď bola Megyn o pár dní neskôr oficiálne prepustená, bola o niečo viac ako v polovici plne zaručenej trojročnej zmluvy v hodnote 69 miliónov dolárov. NBC jej nakoniec vyplatila zvyšnú sumu - údajne 30 miliónov dolárov. Tiež mala zakázané povedať o sieti niečo znevažujúce.